Akcja Cuprum Lubin dla Konrada Pokory

2

Do akcji, która ma na celu pomóc młodemu lubinianinowi w walce z rakiem mózgu przyłączyło się siatkarskie Cuprum. Konrad Pokora jest stałym gościem na trybunach Hali RCS podczas spotkań PlusLigi. Wspiera dopingiem miejscowy klub Cuprum Lubin. – Teraz nasza kolej! Dzisiaj my, Miedziowi chcemy wesprzeć Konrada, który walczy o życie – podkreślają osoby związane z siatkarskim Curpum.

Siatkarze wystawiają na aukcję strój treningowy Cuprum Lubin z najnowszej kolekcji, przygotowanej na sezon 2018/2019 (koszulka + spodenki, rozmiar XL). Stroje treningowe nigdy nie były w sprzedaży, a te nie były jeszcze nawet prezentowane. Dokładnie w takich siatkarze trenować będą cały zbliżający się sezon.

 Licytacja odbywa się na profilu facebook Cuprum Lubin (Cuprum licytacja). W komentarzach postu licytujemy podając swoją cenę od chwili publikacji do jutra do godziny 14.00. Wtedy klub ogłosi zwycięzcę, człowieka o najbardziej miedziowym sercu. Cena wyjściowa to 60 zł.

Konrada można także wesprzeć wpłacając pieniądze bezpośrednio na stronie: siepomaga lub udostępniając post Cuprum Lubin.

Na temat Konrada pisaliśmy już wcześniej tutaj: Ma 11 dni na uzbieranie 260 tys. zł., by pokonać raka

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość