Akcja Cuprum Lubin dla Konrada Pokory

Do akcji, która ma na celu pomóc młodemu lubinianinowi w walce z rakiem mózgu przyłączyło się siatkarskie Cuprum. Konrad Pokora jest stałym gościem na trybunach Hali RCS podczas spotkań PlusLigi. Wspiera dopingiem miejscowy klub Cuprum Lubin. – Teraz nasza kolej! Dzisiaj my, Miedziowi chcemy wesprzeć Konrada, który walczy o życie – podkreślają osoby związane z siatkarskim Curpum.

Siatkarze wystawiają na aukcję strój treningowy Cuprum Lubin z najnowszej kolekcji, przygotowanej na sezon 2018/2019 (koszulka + spodenki, rozmiar XL). Stroje treningowe nigdy nie były w sprzedaży, a te nie były jeszcze nawet prezentowane. Dokładnie w takich siatkarze trenować będą cały zbliżający się sezon.

 Licytacja odbywa się na profilu facebook Cuprum Lubin (Cuprum licytacja). W komentarzach postu licytujemy podając swoją cenę od chwili publikacji do jutra do godziny 14.00. Wtedy klub ogłosi zwycięzcę, człowieka o najbardziej miedziowym sercu. Cena wyjściowa to 60 zł.

Konrada można także wesprzeć wpłacając pieniądze bezpośrednio na stronie: siepomaga lub udostępniając post Cuprum Lubin.

Na temat Konrada pisaliśmy już wcześniej tutaj: Ma 11 dni na uzbieranie 260 tys. zł., by pokonać raka

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Robert
Robert
5 miesięcy 7 dni temu

Konrad co najważniejsze zdrowia życzę i wszystkiego.Trzymaj się chłopie.

Donatello
Donatello
5 miesięcy 8 dni temu

Jaką trzeba być amebą umysłową, żeby takie komentarze tutaj pisać… Konrad dużo zdrowia!!! Będzie dobrze! Co do akcji kibiców ręcznej, o której piszesz to może przejedź się po domach dziecka i powiedz tym dzieciom, że ta akcja nie ma sensu . Zresztą nie warto nawet komentować Twojej wypowiedzi i tego co napisałeś w cudzysłowie.. Taboret jest bardziej inteligentny od Ciebie. Bez pozdrowień.

Nutella
Nutella
5 miesięcy 7 dni temu

To ręczna ma kibiców ?! Parówko zaskoczyłeś mnie ! Chyba jak mają interes do prezesa i chcą darmowe karnety to wtedy się pojawiają.Stul ten ryj i sam taborecie bzdur nie pisz bo się pocisz pisząc to.Siatka i nożna więcej robi i robi to od serca a nie dziwne stworki z ręcznej tylko na pokaz.Czep się tramwaju lub wyskocz przez okno bo bije ci w ten pusty łeb !!!

Roman
Roman
5 miesięcy 8 dni temu

Ygor ręczna tylko potrafi flagi kroić na hali i odgapiać pomysły, była jedna akcja dla chłopca z grup młodzieżowych w kwietniu gdzie zdarzenie było w styczniu, jedynie szkoła robiła akcje a klub i mineta nie chciała pomoc., ale spokojnie będą wybory i będzie wporzo. Bo to układ. Tak samo z SMSem się wyfrajerowali. Konrad życzymy zdrowia. Licytujemy

Ygor
Ygor
5 miesięcy 8 dni temu

Brawo ludzie z Cuprum !!! Pokazujecie że jesteście wielcy !!! Bo ci z ręcznej tylko potrafią robić coroczną akcję”Mineta pod choinkę”coś tam się niby dzieje a potem cisza.Cuprum kibice jesteście najlepsi !!! P.S a jeszcze nożna potrafi mile zaskoczyć.

KaczKogut
KaczKogut
5 miesięcy 8 dni temu
Chciałbym napisać do was ludziska że wszystkie komentarze usuwane są przez ludzi obecnie rządzącej sitwy !!! Im przeszkadza prawda pisana przez mieszkańców na temat np.smród rynek problemy społeczne problemy w Lubińskiej oświacie park leśny czy przestępczość.Oni mają to gdzieś !!! Komentarze są pisane na poważnie i w formach żartów ale ich to boli jak dobre relacje z mieszkańcami naszego miasta.Zaraz wybory i tej bandy już tutaj nie będzie.Poza tym wielkie gratulacje dla ludzi związanych z Lubińską siatkówką z Cuprum z tą akcję dla chorego Konrada.Wielki szacunek.I na koniec.Jest wolność słowa i nie wolno cenzurować i blokować myśli przelanych na papier… Czytaj więcej »
wpDiscuz