Akademia UKPS Lubin walczyła o finał siatkarskich trójek

Kolejny weekend z siatkówką z udziałem Akademii UKPS Lubin. W siatkarskich trójkach dziewcząt, reprezentowały trzy drużyny z naszego miasta.

Niestety dla UKPS Lubin, drugi turniej w eliminacjach o finał dolnośląski obnażył największą słabość w tej kategorii wiekowej, jakim jest brak ogrania. – Nie poradziliśmy sobie z presją, emocjami i stresem. Przegraliśmy turniej w głowach – przyznaje Przemysław Cedro, trener Akademii UKPS Lubin.

Gra naszych zespołów momentami mogła się podobać, ale to za mało, by wygrać z mocnymi ośrodkami trenującymi w systemie klas siatkarskich i dodatkowo w klubie. – Mimo, że wyników z pierwszego turnieju żadna z drużyn nie poprawiła to i tak jesteśmy z was dumni wiedząc jak bardzo sie staracie zostawiając serducho na treningach – podkreśla szkoleniowiec.

Turniej ma swoje szczęśliwe zakończenie, bo powołanie na CAMP szkoleniowy do kadry województwa SOS otrzymała lubinianka, Małgorzata Dydyna, a druga zawodniczka Julia Bonk przy systematycznej i ciężkiej pracy ma ogromną szansę dołączyć do niej dołączyć.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz