30 lat służby dla dobra mieszkańców

2

Komendant Powiatowy Policji w Lubinie podinsp. dr Joanna Cichla dziękowała za wiele lat służby dwóm odchodzącym na zasłużoną emeryturę policjantom lubińskiej komendy. Asp. szt. Ireneuszowi Tumilewiczowi, który pracował w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym oraz asp. szt. Arkadiuszowi Saramie, pracującemu w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

Asp. szt. Ireneusz Tumilewicz służył w szeregach policji ponad 29 lat. Jego kariera zawodowa była związana przede wszystkim z wydziałem dochodzeniowo-śledczym. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za efekty w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lubińskiego i legnickiego.

Asp. szt. Arkadiusz Sarama służbę w policji rozpoczął w roku 1989. Przepracował dla dobra mieszkańców powiatu lubińskiego 30 lat. Podczas swojej kariery zawodowej służył przez wiele lat w pionie prewencji, następnie w pionie kryminalnym, a ostatnie 10 lat w Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą.

Na ręce naszych kolegów, komendant policji wraz z zastępcą, przekazała tabliczki pamiątkowe wraz z życzeniami, a koledzy i koleżanki wręczyli piękny bukiet kwiatów.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość