„Narzeczony na niby” w Kulturze Dostępnej

Tym razem film „Narzeczony na niby” będzie można obejrzeć w cyklu Kultura Dostępna w lubińskim kinie Helios. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na czwartkowy seans, 3 maja.

Produkcją „Narzeczony na niby” rozpocznie się dziesiąta już edycja cyklu Kultura Dostępna. W jej ramach jak zwykle wyświetlane będą polskie filmy. Cena biletów też się nie zmieni – za jeden zapłacimy tylko 10 zł. Seanse, tak jak wcześniej, odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 13 i 18.

W ciągu najbliższych miesięcy będzie można obejrzeć:

10 maja – „Podatek od miłości”

17 maja – „Atak paniki”

24 maja – „Plan B”

31 maja – „Cicha noc”

7 czerwca – „Najlepszy”

14 czerwca – „Beksińscy. Album wideofoniczny”

21 czerwca – „Twój Vincent”

28 czerwca – „Botoks”

5 lipca – „Kobieta sukcesu”

12 lipca – „Pomiędzy słowami”

19 lipca – „Wieża. Jasny dzień”

26 lipca – „Listy do M. 3”

2 sierpnia – „Serce miłości”

9 sierpnia – „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

16 sierpnia – „Pitbull. Ostatni pies”

23 sierpnia – „Twarz”

30 sierpnia – „Kobiety Mafii”

Szczegóły na temat cyklu można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Film „Narzeczony na niby”, który pokazany zostanie już w najbliższy czwartek, 3 maja, opowiada o Karinie, która próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

„Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na seans 3 maja. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w środę (2 maja) o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Ewa Wawrzyniak i Justyna Gajda. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz