Dzień kota w kinie

To będzie gratka dla wielbicieli kotów – kino Muza będzie świętować światowy dzień tych czworonogów. Z tej okazji wyświetlony zostanie film „Kedi – sekretne życie kotów”.

17 lutego wypada Światowy Dzień Kota. Jest on obchodzony od 1990 roku, a od 2006 roku również w Polsce.

W tym roku wielbiciele kotów świętować będą także w kinie Muza, gdzie będzie można obejrzeć film „Kedi – sekretne życie kotów”.

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie.

Film wyświetlony zostanie 17 lutego o godzinie 14.30. Bilety kosztują 16 i 18 zł.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz